Producent naturalnych skór

Marka Peakl

Peakl
Peakl

O nas

2500
m2 powierzchni magazynowej
25
lat doświadczenia
50
rodzajów skór
8
krajów współpracujących

Firma PEAKL RB Sp. z o.o. , której założycielem i właścicielem jest Robert Bochniarz, to jeden z najbardziej znanych w Polsce dostawców i producentów skór naturalnych różnego zastosowania.

Jesteśmy firmą rodzinną, powstałą w 2018 roku w wyniku wydzielenia ze spółki BrothersB oraz połączenia pasji do skóry i wiary w siłę rozwoju silnej marki na rynku europejskim

Nasza firma od kilkudziesięciu lat produkuje skóry we Włoszech i dzięki wysokiej jakości i krótkim czasom realizacji możemy brać aktywny udział we wspieraniu sprzedaży produktów naszych Klientów, a co za tym idzie niezmiennie realizować naszą pasję, jaką jest ciągły rozwój w celu poszerzania spectrum naszych możliwości.

Peakl

Firma ulokowana jest w Podegrodziu, niedaleko Nowego Sącza. Obecnie Firma prowadzi swoje operacje biznesowe w siedzibie o powierzchni użytkowej ponad 2.500 m2, dysponuje bogatym zapleczem logistycznym i magazynowym, a działania biznesowe są w całości wspierane zaawansowanym systemem informatycznym.

Peakl

Stosujemy najwyższe standardy

W codziennej praktyce biznesowej stosujemy zaawansowane narzędzia kontrolingowe do zarządzania projektami wewnętrznymi i zleceniami naszych kontrahentów. Wysokie standardy zarządzania kosztami oraz umiejętność optymalizacji w zakresie zatrudnienia to podstawowe czynniki wpływające na niski koszt wytworzenia i konkurencyjną ofertę cenową Firmy, a także na generowanie satysfakcjonujących marż przez naszych partnerów handlowych. Umiejętność optymalizowania kosztów przyczynia się do aktywnego zdobywania przewagi kosztowej w zakresie oferowanych usług produkcyjnych w modelu outsourcingowym. Dzięki optymalizacji oferujemy znakomite ceny na naszą ofertę skór naturalnych najwyższej jakości.

Peakl

Magazyn i produkty

Dzięki systematycznemu uzupełnianiu zapasów w magazynie produktów gotowych, utrzymujemy stałą ilość w szerokim asortymencie produktów gotowych do wysyłki w ciągu 24/48 godzin. Na każdym etapie produkcji kolory wszystkich artykułów są ściśle kontrolowane z oryginalnymi kartami kolorów. Skóry przeznaczone do sprzedaży umieszczane na półkach tylko wtedy, gdy mieszczą się w dopuszczalnych tolerancjach.

Nasze skóry są starannie składowane według kryteriów: grubości, rozmiaru, jakości i koloru.
Klient ma możliwość zapoznania się zarówno z szeroką gamą asortymentową, jak i jakością artykułów.

Peakl

Badania i rozwój – dbałość o szczegóły

Maszyny to nie wszystko. Maszyny to nie wszystko. Najwyższe standardy technologiczne to także stosowane przez nas zasady selekcji surowca. Skóry używane do produkcji poddawane są wyjątkowo restrykcyjnemu systemowi doboru i nadzoru jakościowego na każdym etapie procesu – już od ubojni, poprzez wszystkie etapy toku produkcji aż poprzez procesy magazynowania i logistyki. Oddajemy więc w Państwa ręce produkty o powtarzalnych parametrach, co gwarantuje zawsze możliwość powrotu do dowolnego asortymentu i elastyczne uzupełnianie zamówień w dowolnym momencie.

Wykwalifikowany personel pracuje w laboratoriach w zakresie badań, rozwoju, zgodności i kontroli jakości produktów chemicznych i surowców, a także wyrobów gotowych. Wszystkie chemikalia używane zarówno w procesie garbowania jak i barwienia są dostarczane przez wiodące firmy w sektorze i rygorystycznie testowane przez wykwalifikowany personel zgodnie z najsurowszymi obowiązującymi normami.

Wybór i przygotowanie surowca dla kolejnych faz przetwarzania jest bardzo dokładny i zawsze zorientowany na zróżnicowane wymagania klientów.

Inspiracja i nasza siła napędowa

Italia

W celu zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji naszych Klientów, cały proces produkcyjny skór oferowanych przez naszą firmę odbywa się wyłącznie w Italii. Italia to nie od dziś wiodący światowy ośrodek przemysłu skórzanego, skupiający wokół siebie najlepszych ekspertów branżowych. To właśnie z Włoch pochodzą najwyższej klasy skóry naturalne oraz najszlachetniejsze sposoby ich obróbki i uszlachetniania. [czytaj więcej]